Naše firma

MAAG je importér, distributor a exkluzivní prodejce italských keramických a gresových obkladů, dlažeb a mozaik. Na českém a slovenském trhu působíme již od roku 1994. Naše obklady a dlažby imitují vzácné kameny, dřevo a kovy nacházející se v přírodě, jsou ale mnohem pevnější a odolnější. Inspirujte se naším mramorovým, kamenným, betonovým, dřevěným či retro dizajnem. Kromě toho máme i 3D obklady nebo mozaiky.

IMG_20200626_140514

Náš sortiment zahrnuje také rozdílné velikosti, od nejmenší mozaiky, měřící 1 x 1 cm, až po nadstandardní velké formáty měřící 1,6 x 3,2 m. Naše obklady a dlažby jsou vhodné do koupelny, do kuchyně, na terasy a do všech interiérů a exteriérů. Specializujeme se také na pokládání dlažby vibrační metodou do polosuchého betonu.

Naši partneři

Firma MAAG se specializuje na keramickou a gresovou dlažbu a obkladu. Vedle toho přirozeně spolupracujeme s firmami, které se specializují na produkty v příbuzné oblasti jako jsou: lepidla na obklady a dlažby, spárovačky, řezačky, baterie, sanita, vybavení koupelny, stavební profily, atd.

Naši klienti

V našem portfoliu najdete nejen takové klienty jako jsou supermarkety, banky, obchodní centra, čerpací stanice, bytové komplexy, autosalony, restaurace, ale také mnoho rezidenčních projektů, jako právě ten váš.

Naši výrobci

Díky naší dlouhodobé tradici a exkluzivním vztahem s předními italskými výrobci obkladů, dlažeb a mozaik, jsme vždy o krok vpřed před jinými dodavateli. Přinášíme na slovenský a český trh nejen ty nejnovější trendy, ale i ten nejlepší standard za speciální cenu. Každý obklad, dlažba nebo mozaika je osobně vybrána naším specialistou právě pro vás.